Tanıtım Yazısı

Tanıtım Yazısı Fiyatları

Geri bağlantı tarihi, internet tarihinin en ilginç öğelerinden biridir. Google, internetteki içeriğin önemini değerlendirmek için bağlantıları kullanarak arama motorunu başlattığında, her şeyin kökten değiştiğini söylemek yeterlidir. Tüm endüstriler bağlantıların kavramsal değeri etrafında ortaya çıkmaya başladı. Bir bağlantının değeri nedir? Bugün, iyi bir tanıtım yazısı fiyatları açısından araştırma yapıyor ve iyi bir backlink satın alacak olsaydınız, her türlü fiyat aralığı ile karşılaşabilirsiniz. Ancak 10 yıl önce, değerli bir sitede bağlantı satın almak istiyorsanız, 10.000 lira bile harcayabilirsiniz.

10 yıl önce, bazı bağlantılar 10.000 dolar değerindeydi. Eğer “elektrikli süpürge” anahtar kelimesini sıralamak istediyseniz, herhangi bir değerli sitede, bir makalede küçük bir link alabiliyorsanız bunu yaptığınızdan emin olabilirsiniz. Bağlantılı ekonominin sonucu, Google’ın bağlantılarını sıralama sinyallerinin gittikçe daha seyreltilmiş bir parçası haline gelecek şekilde algoritmalarını yinelemeye devam etmesiydi.

Backlink Tanıtım Yazıları

Günümüzde, algoritma o kadar karmaşık hale geldi ki Google, daha iyi ve daha kötü arama yapmak için karmaşık analizlere güveniyor. Temel olarak, algoritmik bir ince ayarın kullanıcılara marjinal olarak daha fazla fayda sağlayıp sağlamadığını, kullanıcılara marjinal olarak daha az fayda sağlayıp sağlamadığını veya bir değişikliğin kullanıcılara herhangi bir marjinal fayda sağlayıp sağlamadığını değerlendirmek için her gün hizmetlerini kullanan milyonlarca insanı kullanıyorlar. Bunlar zor problemler. Bir web sitesi çalıştırırken, Google’ın gelecekte ne isteyeceğini ölçerken, bugün Google’a ihtiyaç duyduklarını verdiğinizden emin olmak için elinizden geleni yapmak isteyeceksiniz. Bu sorunun ilk kısmının cevabı akıcıdır. Google, her anki sıralamanızı etkileyebilecek değişiklikler yapar. Sorunun ikinci kısmına cevap basittir: Google harika, kullanışlı içerik ister.

Backlink Alma ve Verme Sanatı

Bağlantılar önemlidir ve, herhangi bir iyi seo uzmanının söyleyeceği gibi, anahtar bir bağlantıya layık olmak veya hakkında konuşulmaya layık olmaktır. Bu yüzden, okumak için çok uzun bir makale yazma riski altında, nasıl bağlantı verilebileceğine bakalım.

Bağlantılar kelimeler gibidir. Bir yayında bir kelime seçme yöntemi basittir. İçerik yazıyorsunuz ve yazdıkça kelimeler çıkıyor. Her sözcük bir önceki sözcüğü dikkate alır ve her sözcük makaleyi geliştirir. Gereksiz kelimeler eklemezsiniz. Bildiğiniz kelimelerin kataloğundan yazıyorsunuz ve her kelimenin bir amacı var.

Benzer şekilde, bağlantılar da maksatlı olmalıdır. İçerikten devam etmeleri gerekiyor. Bulundukları kelimeleri geliştirmeli ve makale onlar tarafından daha iyi hale getirilmelidir. Site dışındaki makalelere bağlantı verme konusunda dikkatli olun. Bağlantıları hazine olarak görmelisiniz. Gerektiğinde onları kullanıyorsun. İçerik onu çağırdığında onlara veriyorsunuz. Başka her şey okuyucularınız için bir kötülük yapıyor.

Bir bakıma, bağlantı sitenizdeki kelimelerin değerini başka bir blogcu ile paylaşmanın bir yoludur. Bu değeri siz yarattınız. Ve kime verdiğiniz konusunda dikkatli olmalısınız. Sadece herkese bağlantı vermek, komşularınızın evine 100 lira ile gidip ön kapısına atmak gibidir. Bağlam olmadan eylem açıklanamaz.

Benzer şekilde, verdiğiniz bağlantıların size başkasının değerini vermenin yolu olduğunu da bilmelisiniz. Birinin değerini hak etmek için çok çalışmalısınız. İçeriğiniz o kadar değerli olmalı ki, içeriğini inanılmaz derecede geliştirecektir. Araştırarak aldığınız en iyi linkler aldığınız linklerdir. Hep daha daha demeden backlinklerinizin çalışmasına izin verin. Backlinkal.net size tanıtım yazısı ve backlink alacağınız değerli sitelerden  oluşturulan paketlerle  hizmet veriyor. Bu açıdan güvenli bir siteden backlink alışverişi yaptığınızı bilerek gönül rahatlığı ile projenizi emanet edebilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı